Ölümden dönen Madonna’dan ilk açıklama geldi: İlk düşündüğüm çocuklarım

“Popun Kraliçesi” olarak bilinen Madonna, ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandıktan sonra haziran ayının son haftasında yoğun bakıma alınarak entübe edilmişti.

Ardından taburcu edilerek tedavisine evde devam edilen ünlü şarkıcı, iyileşti.

NEW YORK’TA GÖRÜNTÜLENDİ

64 yaşındaki pop yıldızı, önceki gün New York sokaklarından görüntülendi. Lauren Conlin adlı hayranı, Madonna’nın görüntüsünü TikTok’ta yayınladı.

Kısa videoda siyah şort ve siyah tişört giymiş halde görülen Madonna’nın arkadaşıyla sohbet ettiği görüldü.

Hayranlarını korkutan Madonna, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerine son durumu hakkında bilgi verdi.

GÜNLER SONRA İLK AÇIKLAMA

Sözlerine “Pozitif enerjiniz, dualarınız, şifa ve cesaret verici sözleriniz için teşekkür ederim. Sevginizi hissettim. İyileşme yolundayım ve hayatımdaki tüm nimetler için inanılmaz derecede minnettarım” diyerek başlayan şarkıcı; şöyle devam etti:

“İLGİNİZE MİNNETTARIM”

Hastanede uyandığımda ilk aklıma gelen şey çocuklarım oldu. İkinci düşüncem ise turum için bilet alan hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemediğimdi. Ayrıca turdaki şovumu oluşturmak için son birkaç aydır benimle birlikte yorulmadan çalışan insanları da yüzüstü bırakmak istemedim. Şu anda sağlığıma ve güçlenmeye odaklanmış durumdayım ve sizi temin ederim ki en kısa zamanda sizlerle birlikte olacağım. Şu anki plan, turnenin Kuzey Amerika ayağını yeniden planlamak ve Ekim ayında Avrupa’da başlamak. İlginiz ve desteğiniz için ne kadar minnettar olsam azdır. Sevgiler, M.

DÜNYA TURNESİ ERTELENDİ

Madonna, 15 Temmuz’da Kanada’nın Vancouver kentinde başlaması planlanan ve 35 şehri kaysayan dünya turnesine hazırlandığı dönemde, New York’taki otel odasında tepkisiz halde bulunarak hastaneye kaldırılmıştı.

“Ciddi bir bakteriyel enfeksiyon” nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Madonna’nın menajeri Guy Oseary yaptığı açıklamada, “24 Haziran Cumartesi günü Madonna, yoğun bakımda birkaç gün kalmasına neden olan ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandı. Sağlığı iyiye gidiyor ancak halen tıbbi bakım altında. Tam bir iyileşme bekleniyor” ifadelerini kullanmıştı.

Madonna’nın dünya turnesi de ertelenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx