İşte Fernando Santos’un istediği iki futbolcu!

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta transfer önceliği stoper pozisyonunda. Beşiktaş yönetiminin, Teknik Direktör Fernando Santos’la yaptığı görüşmelerde Portekizli hoca iki stoper takviyesi istediğini söyledi.

Kulübü mali açıdan zora sokmak istemeyen Fernando Santos, daha düşük maliyetli isimler üzerinde bir çalışma yaptı ve Fabio Cardoso ile Domingos Duarte’nin isimlerini yöntime verdi.

İLK HEDEF FABIO CARDOSO

Öncelikli olarak Porto’da forma giyen Fabio Cardoso’nun transfer edilmesini isteyen Fernando Santos oyuncunun formda olduğunu ve direk oynayabilcek isim olduğunu belirtti.

DOMINGOS DUARTE’Yİ DE İSTEDİ

Bu sezon Getafe’de forma giyen Domingos Duarte’nin de transfer edilmesini isteyen Fernando Santos oyuncunun maliyetinin düşük olduğunu ve İspanyol ekibinden ayrılmaya sıcak baktığını siyah-beyazlı yönetime iletti.

SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALAMA TEKLİF DİLECEK

Fernando Santos’un istediği iki isim üzerine yoğunlaşan Beşiktaş’ın maliyeti daha yüksek olan Fabio Cardoso için Porto’ya satın alma opsiyonlu kiralama teklifi sunmaya hazırlandığı öğrenildi.

Getafe’de oynayan Domingos Duarte için bir milyon Euro civarında bir rakam belirleyen siyah-beyazlılar futbolcunun kulübüyle temasa geçmeye hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir