Ünlü Oyuncu Millie Bobby Brown Medyumun Söylemesi Üzerine Feminist Olduğunu Fark Etti

Stranger Things’in güzel oyuncusu Millie Bobby Brown yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düştü. Feminist olup olmadığını merak eden oyuncu, cevabı bir medyumda buldu.

Hayatımıza Stranger Things dizisi ile giren Milli Bobby Brown başarılı ve güzel bir oyuncu.

11 yaşındayken Stranger Thing dizisinde yer alan güzel oyuncu şimdilerde 19’una bastı bile.

Üstelik kendisi 21 yaşındaki sevgilisi Jake Bongiovi ile geçtiğimiz nisan ayında nişanlandı.

Stranger Things dizisinde hayat verdiği Eleven / Jane karakteri ile MTV Film & TV Ödülleri’nde En İyi Dizi Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

Stranger Things yıldızı 16 Ekim’de Glamour’a verdiği röportajda, feminist olduğunu anlamasının bir seansa sırasında medyum sayesinde olduğunu açıkladı. Medyumun ona feminist olduğunu söylemesiyle, feminist olduğunu fark etmiş.

“Feminist olup olmadığımı nasıl anlarım?” sorunu Google’layan oyuncu bu sorunun cevabını bir medyumda buldu. Araştırmalarının sonucunda ise kendisini feminizme daha yakın hissetti ve aktivist olma yolunda ilerledi.

Millie 2024 yılında Netflix’te gösterime girecek Damsel filminde yer alacak. Angela Basset ve Robin Wright’la birlikte rol aldığı film, ejderhalarla savaşan cesur bir prensesin hikayesini anlatıyor. Brown bu film için “Tema feminizm” dedi.

Aynı zamanda kardeşleriyle birlikte bir yapımcılık şirketi sahibi Millie Bobby Brown’un feminizm için attığı adımlar da var. 14 yaşındayken UNICEF İyi Niyet Elçisi rolünü üstlenen ve kuruluş tarafından bu göreve atanan en genç kişi oldu. Bu görevinde Brown, regl bakımı konusunda farkındalığı artırma ve dünya çapında kızlara eğitimi destekledi

Siz feminist olduğunuzu nasıl anladınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir